Free Themes Joomla by Hostgator

Kartka z kalendarza Dobry Zasiew

Poprawiono: piątek, 20, styczeń 2017

16
kwietnia

Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie.
Ewangelia Mateusza 11,28


Wielu ludzi nie jest zadowolonych ze swojego życia i nie widzi przed sobą żadnych perspektyw. Wielu zawiodło się w życiu zawodowym lub osobistym i nie wie, co będzie dalej. Są nawet i tacy, którzy doszli do takiego punktu w swoim życiu, że wszystko wydaje im się puste i nic nie sprawia im już radości. Większość z nich zazwyczaj w pełni czerpała z uroków życia, spełniając wszelkie swoje zachcianki, korzystając z różnych atrakcji, a jednak w głębi pozostała głucha pustka. Niektórzy popadli w alkoholizm lub narkotyki i całe ich życie legło w gruzach. Można więc powiedzieć, że lista tych, którzy chcieliby rozpocząć swoje życie od nowa, jest długa. Jednakże wielu z nich już próbowało zmienić swoje życie i niestety nie udało im się. Pojawia się zatem pytanie: czy jest jeszcze jakaś nadzieja na prawdziwie nowy początek w życiu?

Tak, owszem, jest! Pan Jezus Chrystus chce Wam podarować nowe życie! Jedynie On daje to, co jest pewne, co nigdy nie zawiedzie. Nie ma mowy o jakimkolwiek niepowodzeniu. Jedynym warunkiem jest jednak powierzenie Jemu całkowicie swego życia. Jeśli złożycie swoje dotychczasowe, stare życie u Jego stóp, to On podaruje Wam całkiem coś nowego. Uczyńcie ten krok! Być może zastanawiacie się teraz, jak to należy zrobić? Po prostu powiedzcie Bogu szczerze, bez oporów i wstydu, jak beznadziejne jest Wasze życie. Wyznajcie Mu wszystko, mając świadomość swojej winy i odpowiedzialności przed Bogiem. Dopiero wówczas możecie otrzymać przebaczenie i zostać przyjętymi przez Boga na mocy dzieła Pana Jezusa z Golgoty. Pan Jezus, złożywszy swe życie na krzyżu, tym samym niejako powiedział Bogu: „Przypisz mi grzechy tego człowieka”. To właśnie dlatego Bóg osądził swego jedynego, umiłowanego Syna – ukarał Go, abyś Ty mógł zostać ułaskawiony!    

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
5
6
7
9
11
12
13
14
16
18
19
20
23
25
26
27
28
30

UWAGA

Wszystkie spotkania chrześcijańskie w Mikołowie (i nie tylko) można śledzić za pomocą kalendarium zamieszczonego obok. Każde wydarzenie zostało opisane (z podaniem godziny i miejsca). Zapraszamy do odwiedzin!

Kalendarz Dobry Zasiew

19
kwietnia

Gdyż Bóg nie przeznaczył nas na gniew, lecz na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który umarł za nas, abyśmy, czy czuwamy, czy śpimy, razem z nim żyli.
1. Tes. 5,9-10

Więcej…