Free Themes Joomla by Hostgator

Kartka z kalendarza Dobry Zasiew

Poprawiono: piątek, 20 styczeń 2017

16
kwietnia

Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie.
Ewangelia Mateusza 11,28


Wielu ludzi nie jest zadowolonych ze swojego życia i nie widzi przed sobą żadnych perspektyw. Wielu zawiodło się w życiu zawodowym lub osobistym i nie wie, co będzie dalej. Są nawet i tacy, którzy doszli do takiego punktu w swoim życiu, że wszystko wydaje im się puste i nic nie sprawia im już radości. Większość z nich zazwyczaj w pełni czerpała z uroków życia, spełniając wszelkie swoje zachcianki, korzystając z różnych atrakcji, a jednak w głębi pozostała głucha pustka. Niektórzy popadli w alkoholizm lub narkotyki i całe ich życie legło w gruzach. Można więc powiedzieć, że lista tych, którzy chcieliby rozpocząć swoje życie od nowa, jest długa. Jednakże wielu z nich już próbowało zmienić swoje życie i niestety nie udało im się. Pojawia się zatem pytanie: czy jest jeszcze jakaś nadzieja na prawdziwie nowy początek w życiu?

Tak, owszem, jest! Pan Jezus Chrystus chce Wam podarować nowe życie! Jedynie On daje to, co jest pewne, co nigdy nie zawiedzie. Nie ma mowy o jakimkolwiek niepowodzeniu. Jedynym warunkiem jest jednak powierzenie Jemu całkowicie swego życia. Jeśli złożycie swoje dotychczasowe, stare życie u Jego stóp, to On podaruje Wam całkiem coś nowego. Uczyńcie ten krok! Być może zastanawiacie się teraz, jak to należy zrobić? Po prostu powiedzcie Bogu szczerze, bez oporów i wstydu, jak beznadziejne jest Wasze życie. Wyznajcie Mu wszystko, mając świadomość swojej winy i odpowiedzialności przed Bogiem. Dopiero wówczas możecie otrzymać przebaczenie i zostać przyjętymi przez Boga na mocy dzieła Pana Jezusa z Golgoty. Pan Jezus, złożywszy swe życie na krzyżu, tym samym niejako powiedział Bogu: „Przypisz mi grzechy tego człowieka”. To właśnie dlatego Bóg osądził swego jedynego, umiłowanego Syna – ukarał Go, abyś Ty mógł zostać ułaskawiony!    

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5
6
8
10
11
12
13
15
17
18
19
20
22
24
25
26
27
29
31

UWAGA

Wszystkie spotkania chrześcijańskie w Mikołowie (i nie tylko) można śledzić za pomocą kalendarium zamieszczonego obok. Każde wydarzenie zostało opisane (z podaniem godziny i miejsca). Zapraszamy do odwiedzin!

Kalendarz Dobry Zasiew

18
października

Mowa o krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną, natomiast dla nas, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą.
1.List do Koryntian 1,18

Więcej…