Free Themes Joomla by Hostgator
×

Ostrzeżenie

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder::usuwanie: Nie można usunąć folderu. Ścieżka: [ROOT]/cache/plg_flexisystem_handleFileTranfers.

Codziennie z Jezusem

Utworzono: wtorek, 09 czerwiec 2020

Codziennie z JezusemPrawdziwa społeczność z Jezusem dzisiaj jest tak samo możliwa dla każdego wierzącego, jak dwa tysiące lat temu dla apostołów. Najważniejsze jest jednak nasze codzienne pragnienie przebywania w bezpośredniej bliskości Pana. Jezus chce być z każdym codziennie. Nie potrzeba do tego specjalnych uroczystości, wspaniałej oprawy muzycznej, wielkich uniesień, ani żadnych specjalnych praktyk. Życie chrześcijanina może być wypełnione obecnością Pana w każdej prostej codziennej czynności, podczas pracy zawodowej, w szkole, w życiu codziennym. Jeżeli ciągle poddajemy swoje postępowanie pod kierownictwo Zbawiciela to: „pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie” (List do Filipian 4:7). Społeczność z Jezusem może być realna ciągle i może dawać wiele nieprzemijającej radości, która jest w sercu wierzącego i nie opiera się na zmiennych uczuciach ani chwilowych wrażeniach powodowanych wspaniałą atmosferą czy innymi czynnikami oddziałującymi jedynie na nasze ciała. Wszystko co dotyczy naszego ciała przemija, jak pory roku, jak dni, miesiące i lata, ale radość wynikająca z ciągłej świadomości obecności Pana Jezusa przy mnie jest stała, niezależna od okoliczności życia, a nawet przykrych wydarzeń, które spotykają nas codziennie.

kontakt

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kalendarz Dobry Zasiew

18
lipca

A po ośmiu dniach znowu byli w domu uczniowie jego i Tomasz z nimi. I przyszedł Jezus, gdy drzwi były zamknięte, i stanął pośród nich, i rzekł: Pokój wam! Potem rzekł do Tomasza: Daj tu palec swój i oglądaj ręce moje, i daj tu rękę swoją, i włóż w bok mój, a nie bądź bez wiary, lecz wierz. Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Pan mój i Bóg mój. Rzekł mu Jezus: Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.


Ewangelia Jana 20,26-29

Więcej…