Free Themes Joomla by Hostgator

Prawda

Utworzono: środa, 03 czerwiec 2020

PrawdaOkoło 2000 lat temu padło z ust Piłata bardzo istotne pytanie: „Cóż to jest prawda?” (Ewangelia Jana 18:38). Pytający stał przed Jezusem, Synem Bożym, a jednak nie był zainteresowany odpowiedzią. Wyszedł do innych ludzi. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad odpowiedzią na to ważkie pytanie? Biblia jednoznacznie udziela na nie odpowiedzi: „Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.” (Ewangelia Jana 14:6). Prawdą jest Jezus!!! A więc wszystko co mówi jest prawdą!!! Wyraz tego znajdujemy w słowach Pana skierowanych do Ojca: „Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą.” (Ewangelia Jana 17:17). Każde słowo zapisane w Biblii jest prawdą. Czy chcesz ją poznawać? Czy poświęcasz na to czas? Czy wolisz wyjść jak Piłat...

Bez ciągłego poznawania Słowa Bożego, bez czytania go z modlitwą, bez zastanawiania się na Bożym przekazem dla Ciebie nie możesz wzrastać duchowo. Nie rozumiesz co Bóg mówi do Ciebie? Trafiłeś na trudny fragment Biblii? Nie poddawaj się. Chrześcijanin rodzi się jako niemowlę we wierze i jest zobowiązany do stałego rozwoju, duchowego wzrostu. Bóg codziennie może odkrywać przed Tobą nowe prawdy w Jego Słowie i chce to czynić. Ale bez Twojego zaangażowania, poświęcenia czasu i energii na badanie Bożych myśli wzrost staje się niemożliwy. Zarezerwuj sobie czas, bez komputera, telefonu, tabletu i zajmuj się Słowem Bożym, a otrzymasz radość ze społeczności z Panem Jezusem i chęć ciągłego przebywania w jego bliskości.

kontakt

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kalendarz Dobry Zasiew

18
lipca

A po ośmiu dniach znowu byli w domu uczniowie jego i Tomasz z nimi. I przyszedł Jezus, gdy drzwi były zamknięte, i stanął pośród nich, i rzekł: Pokój wam! Potem rzekł do Tomasza: Daj tu palec swój i oglądaj ręce moje, i daj tu rękę swoją, i włóż w bok mój, a nie bądź bez wiary, lecz wierz. Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Pan mój i Bóg mój. Rzekł mu Jezus: Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.


Ewangelia Jana 20,26-29

Więcej…