×

Ostrzeżenie

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder::usuwanie: Nie można usunąć folderu. Ścieżka: [ROOT]/cache/plg_flexisystem_handleFileTranfers.

Bubenzer Bubenzer Rossel - Kosciół

Utworzono: sobota, 07 grudzień 2019

Bubenzer Bubenzer Rossel   Kosciol

Patrząc na dzisiejsze chrześcijaństwo, możesz zadawać sobie takie pytania:

  • Dlaczego właściwie istnieje tak wiele różnych ugrupowań chrześcijańskich?
  • Jak mogę znaleźć chrześcijan, którzy zgromadzają się zgodnie ze Słowem Bożym?
  • Czy istnieje sposób, aby urzeczywistniać jedność Kościoła zgodnie z myślą Bożą, jedność skupioną wokół osoby Pana Jezusa w jej centrum?

Celem tej publikacji jest przeanalizowanie pochodzenia obecnych podziałów w chrześcijaństwie i wykazanie, że istnieje sposób, aby urzeczywistniać jedność Kościoła zgodnie z Bożym zamysłem – jedność, której prawdziwym centrum jest osoba Pana Jezusa. Natomiast nie jest jej celem powiązanie jej z jakąkolwiek z istniejących organizacji i ugrupowań chrześcijańskich, lecz jasne wskazanie drogi powrotu do Słowa Bożego.

Jest naszym głębokim pragnieniem, aby Bóg użył poprzez tę broszurkę Swego Słowa, by dać nam zachętę, aby na miłość Pana Jezusa, który umiłował Swój Kościół (Efezjan 5, 25) dać szczerą i godną odpowiedź.

Pobierz publikację w formacie PDF

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kalendarz Dobry Zasiew

18
lipca

A po ośmiu dniach znowu byli w domu uczniowie jego i Tomasz z nimi. I przyszedł Jezus, gdy drzwi były zamknięte, i stanął pośród nich, i rzekł: Pokój wam! Potem rzekł do Tomasza: Daj tu palec swój i oglądaj ręce moje, i daj tu rękę swoją, i włóż w bok mój, a nie bądź bez wiary, lecz wierz. Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Pan mój i Bóg mój. Rzekł mu Jezus: Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.


Ewangelia Jana 20,26-29

Więcej…