Bremicker - Zakochani Zaręczeni Zaślubieni

Utworzono: sobota, 07 grudzień 2019

Bremicker   Zakochani Zareczeni Zaslubieni

Tematem zakochania, zaręczyn i zaślubin zajmowało się już wiele pokoleń przed nami. Jest to temat bardzo stary, jednak nie przestarzały. Wręcz przeciwnie, jest on wciąż niezmiernie aktualny i każde pokolenie jest na nowo z nim konfrontowane. Jest to temat bardzo interesujący i ważny, zwłaszcza dla wszystkich, którzy jeszcze nie są w związku małżeńskim, jak również dla rodziców i tych, którzy chcą pomóc młodym ludziom i służyć im dobrą radą. Z całą pewnością niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw.

To, czy w naszym związku będziemy szczęśliwi, czy też nie, jest bardzo istotne. Małżeństwo może być wspaniałym błogosławieństwem lub nieustannym nieszczęściem. Krok w kierunku szczęścia bądź nieszczęścia w małżeństwie stawiamy bardzo wcześnie, najpóźniej zaś w tym momencie, kiedy podejmujemy decyzję odnośnie wyboru naszego przyszłego partnera życiowego. Dlatego nie powinniśmy być lekkomyślni!

Pobierz książkę w formacie PDF

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kalendarz Dobry Zasiew

18
lipca

A po ośmiu dniach znowu byli w domu uczniowie jego i Tomasz z nimi. I przyszedł Jezus, gdy drzwi były zamknięte, i stanął pośród nich, i rzekł: Pokój wam! Potem rzekł do Tomasza: Daj tu palec swój i oglądaj ręce moje, i daj tu rękę swoją, i włóż w bok mój, a nie bądź bez wiary, lecz wierz. Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Pan mój i Bóg mój. Rzekł mu Jezus: Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.


Ewangelia Jana 20,26-29

Więcej…