Free Themes Joomla by Hostgator

Kartka z kalendarza Dobry Zasiew

Poprawiono: piątek, 20 styczeń 2017

19
września

Tego, który do mnie przychodzi, nie wyrzucę precz.
Ewangelia Jana 6,37


Odkąd Pan Jezus, Zbawiciel, przebywał na tej ziemi, jeszcze nigdy żaden człowiek nie mógł powiedzieć: "Przyszedłem do Jezusa, lecz On mnie odrzucił!" Nie, nawet nieprzyjaciele Pana Jezusa zaświadczyli o Nim: "Ten grzeszników przyjmuje" (Ew. Łuk. 15,2). A miliony zbawionych sławią Go słowami: "Przyszedłem do Jezusa z moimi wielkimi i ciężkimi grzechami, a On mnie przyjął takim, jakim byłem; zdjął ze mnie moje winy, uwolnił od kary i darował pokój, przebaczenie i życie wieczne."

Jeśli którykolwiek z naszych czytelników  przyznaje: "Nie jestem jeszcze zbawiony, brakuje mi zbawienia i pokoju" - to z pewnością jeszcze nie przyszedł ze swoją winą do Pana Jezusa, Zbawiciela grzeszników. Ach, jak wiele serc nękanych jest poczuciem winy i niepokojem, pragnie wprawdzie odpuszczenia i prawdziwego pokoju sumienia, a jednak nie czyni kroku w kierunku Pana Jezusa! Jakże straszny i tragiczny będzie koniec tych ludzi, jeśli kwestii grzechu nie potraktują wreszcie w swym życiu z należytą powagą! Czy nie chcesz jeszcze dzisiaj przyjść do Niego? U Pana Jezusa znajdziesz obfitość łaski, całkowite przebaczenie i szczęście, które daleko będzie wykraczać poza wszelkie oczekiwania Twojego serca.

Nie dąż także do tego, by najpierw się poprawić - to Ci się nigdy nie uda. Dokonywanie "retuszu" swojego wizerunku to coś, co charakteryzuje tak często głęboko zakłamane stosunki między ludźmi. Z Bogiem MUSISZ BYĆ SZCZERY! Przyjdź do Pana Jezusa taki, jakim jesteś! On przebacza i daruje - przebacza winę i daruje moc  do prowadzenia nowego życia. Wszystko, co służy Twojemu zbawieniu i pokojowi, możesz znaleźć wyłącznie u Niego. Wszelkie własne starania, aby sprawiedliwie postępować i spełniać dobre uczynki nie mogą zgładzić Twej winy, gdyż Słowo Boże mówi: "Bez przelania krwi nie ma odpuszczenia" (List do Hebr. 9,22). Dlatego Syn Boży musiał cierpieć na krzyżu i ponieść na nim śmierć. Na Golgocie płynęła Jego święta krew - jedyny środek skutecznego zgładzenia grzechu.

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

UWAGA

Wszystkie spotkania chrześcijańskie w Mikołowie (i nie tylko) można śledzić za pomocą kalendarium zamieszczonego obok. Każde wydarzenie zostało opisane (z podaniem godziny i miejsca). Zapraszamy do odwiedzin!

Kalendarz Dobry Zasiew

19
września

Tego, który do mnie przychodzi, nie wyrzucę precz.
Ewangelia Jana 6,37

Więcej…