Free Themes Joomla by Hostgator

Codziennie z Jezusem

Utworzono: wtorek, 09 czerwiec 2020

Codziennie z JezusemPrawdziwa społeczność z Jezusem dzisiaj jest tak samo możliwa dla każdego wierzącego, jak dwa tysiące lat temu dla apostołów. Najważniejsze jest jednak nasze codzienne pragnienie przebywania w bezpośredniej bliskości Pana. Jezus chce być z każdym codziennie. Nie potrzeba do tego specjalnych uroczystości, wspaniałej oprawy muzycznej, wielkich uniesień, ani żadnych specjalnych praktyk. Życie chrześcijanina może być wypełnione obecnością Pana w każdej prostej codziennej czynności, podczas pracy zawodowej, w szkole, w życiu codziennym. Jeżeli ciągle poddajemy swoje postępowanie pod kierownictwo Zbawiciela to: „pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie” (List do Filipian 4:7). Społeczność z Jezusem może być realna ciągle i może dawać wiele nieprzemijającej radości, która jest w sercu wierzącego i nie opiera się na zmiennych uczuciach ani chwilowych wrażeniach powodowanych wspaniałą atmosferą czy innymi czynnikami oddziałującymi jedynie na nasze ciała. Wszystko co dotyczy naszego ciała przemija, jak pory roku, jak dni, miesiące i lata, ale radość wynikająca z ciągłej świadomości obecności Pana Jezusa przy mnie jest stała, niezależna od okoliczności życia, a nawet przykrych wydarzeń, które spotykają nas codziennie.

kontakt

Kalendarium

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kalendarz Dobry Zasiew

22
stycznia

I rzekł król Sedekiasz do Jeremiasza: Boję się Judejczyków, którzy już przeszli do Chaldejczyków, by mnie nie wydano w ich ręce, oni zaś targnęliby się na mnie. Na to rzekł Jeremiasz: Nie wydadzą. Zechciej usłuchać głosu Pana w tym, co mówię do ciebie, aby ci się dobrze powiodło i twoje życie zostało zachowane!

Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga.


Księga Jeremiasza 38,19-20; Objawienie Jana 21,8

Więcej…